Vertimas iš / į vengrų kalbą

» Paslaugos » Kalbų vertimai » Vertimas iš / į vengrų kalbą

Vengrų kalbos kilmė

Vengrų kalba priklauso Uralo kalbų šeimos ugrų kalbų pogrupiui. Vengriškai pasaulyje kalba apie 14–15 milijonų žmonių, beveik 10 milijonų iš jų gyvena Vengrijoje. Vakarinėje dabartinės Rumunijos dalyje gyvena maždaug 1,4 milijono vengrų. Didelės vengrų bendruomenės gyvena Slovėnijoje, Serbijoje, Ukrainoje, Austrijoje, Kroatijoje ir Slovėnijoje. Vengrų kalba yra viena iš ES oficialių kalbų. Įdomu tai, jog ši kalba turi daugiausia panašumų su suomių kalba.

Profesionalus vertimas į/iš vengrų kalbos

Mūsų įmonės profesionalūs gimtakalbiai vengrų kalbos vertėjai jums gali padėti suprasti bei susikalbėti su Vengrijos atstovais. Verčiame iš vengrų į lietuvių kalbą ir iš lietuvių kalbos į vengrų kalbą. Mūsų vertimų biuras bendradarbiauja su aukštos kvalifikacijos vengrų kalbos vertėjais, tarp kurių yra ir keli gimtakalbiai. Vertimas iš vengrų kalbos į lietuvių, taip pat vertimas į vengrų kalbą jus pasieks greitai ir bus kokybiškas. Galimos ir kitos kalbų kombinacijos, pvz.:

  • vertimas iš vengrų į anglų kalbą
  • vertimas iš vengrų į vokiečių kalbą
  • vertimas iš vengrų į rusų kalbą
  • vertimas iš vengrų į estų kalbą
  • vertimas iš anglų į vengrų kalbą
  • vertimas iš vokiečių į vengrų kalbą ir kitos.

Laukiame jūsų užklausų, laiškų ir kvietimų. Teikiame vengrų kalbos vertimus raštu bei žodžiu, galime atvykti į jūsų biurą ar kitą vietą, kur reikia sinchroninio ar nuoseklaus vertimo paslaugų. Jeigu reikia vertimo raštu, atsiųskite mums savo užklausą elektroniniu paštu.

Norint užtikrinti aukštą vertimo kokybę, visų pirma reikia suprasti kultūrinius tos šalies terminus, frazes ir jų vartojimą. Tai pasiekti gali tik profesionalus gimtakalbis vertėjas. Profesionalūs „Metropolio vertimų“ lingvistai gali padėti visiems klientams, norintiems išplėsti savo įmonės įvaizdį pasaulyje ir patekti į kitos šalies rinką teikiant profesionalias paslaugas.

Vengrų kalbos vertėjai

Jei jums reikia vertimo iš vengrų į lietuvių kalbą arba vertimo iš lietuvių į vengrų kalbą, kreipkitės į mus. Mes atliksime vertimus greitai ir kokybiškai už prieinamą kainą.