Vertimas iš / į ukrainiečių kalbą

» Paslaugos » Kalbų vertimai » Vertimas iš / į ukrainiečių kalbą

Ukrainiečių kalbos kilmėukrainieciu kalba

Vertimų biuro „Metropolio vertimai“ kvalifikuotų lingvistų komanda teikia profesionalias vertimo raštu ir žodžiu iš ukrainiečių kalbos ir į ukrainiečių kalbą paslaugas. Ukrainiečių kalba priklauso rytų slavų kalboms, glaudžiausiai susijusi su baltarusių kalba, daug sąsajų turi ir su rusų kalba. Vertimas iš ukrainiečių ir vertimas į ukrainiečių kalbą pastaruoju metu yra paklausi paslauga. Tam įtakos turi ekonominės ir, žinoma, politinės aplinkybės.

Profesionalus vertimas iš/į ukrainiečių kalbą

Iš ukrainiečių ir į ukrainiečių kalbą teikiame šias vertimo paslaugas:

  • teisinių
  • draudimo
  • techninių
  • finansinių
  • rinkodaros
  • maisto pramonės
  • kitų sričių

ukrainian languageVerčiame įvairius dokumentus, teikiame notaro ir biuro tvirtinimo paslaugas, taip pat lokalizavimo (pritaikome tekstą tam tikrai kalbinei ir sociokultūrinei terpei, tikslinei auditorijai), transkribavimo (garsinę informaciją perteikiame tekstu) paslaugas. Vertimus į ukrainiečių kalbą atlieka kvalifikuoti ir patirties turintys bei gerai verčiamą sritį išmanantys gimtakalbiai vertėjai, todėl garantuojame tik aukštos kokybės vertimo paslaugas. Vertimo iš ukrainiečių kalbos ir vertimo į ukrainiečių kalbą paslaugos kaina priklauso nuo kalbų kombinacijos, spaudos ženklų skaičiaus tekste, teksto sudėtingumo ir paslaugos atlikimo termino. Mūsų biure siūlomas ir skubus vertimas iš / į ukrainiečių kalbą. Jei jums reikėtų skubaus vertimo, kreipkitės individualiai ir tikrai rasime tinkamą sprendimą.

Dažniausiai užsakomi vertimai iš lietuvių į ukrainiečių kalbą, iš ukrainiečių į lietuvių kalbą, iš anglų kalbos į ukrainiečių kalbą ir iš ukrainiečių kalbos į anglų kalbą, iš ukrainiečių kalbos į rusų kalbą ir iš rusų kalbos į ukrainiečių kalbą.

Jei jums reikia vertimo iš ukrainiečių į lietuvių kalbą arba vertimo iš lietuvių į ukrainiečių kalbą, kreipkitės el. paštu global@metropolis.lt, skambinkite telefonu +370 5 261 8069 arba pateikite užklausą https://www.metropolis.lt/kontaktai/ ir mes pateiksime jūsų poreikius atitinkantį kalbų kombinacijų pasiūlymą už prieinamą kainą.