Vertimas iš / į suomių kalbą

» Paslaugos » Kalbų vertimai » Vertimas iš / į suomių kalbą

Suomių kalbos kilmėsuomiskai

Suomių kalba (suomiškai suomi)  kalba dauguma Suomijos gyventojų ir etniniai suomiai, gyvenantys už Suomijos ribų. Suomių kalba priklauso finougrų (Uralo) šeimų grupei. Tai yra ir oficiali Suomijos kalba, ir oficiali mažumos kalba Švedijoje. Populiari nuomonė, kad šią kalba išmokti labai sunku. Taip yra dėl to, jog suomiai jungia žodžius, dažniausiai daiktavardžius su būdvardžiais, taip pat turi 15 linksnių, tarp kurių net 6 vietininko linksniai, gausu bendraties formų. Ji neturi giminės kategorijos, būsimojo laiko ir netgi veiksmažodžio „turėti“. Kalboje negausu tarptautinių žodžių, garsai tariami beveik taip, kaip rašomi, o sudarant žodžius dažnai vartojama daugiau balsių nei priebalsių. Žodžiu, nieko panašaus nei su anglų, nei su skandinavų kalbomis, kaip daug kas galėtų pagalvoti. Vienintelė artima suomių kalbai yra vengrų kalba. O patys suomiai šiek tiek gali suprasti estų kalbą. Europos Sąjungoje suomių kalba kalba apie 5 mln. žmonių.

Vertimo iš/į suomių kalbą patirtis

suomiu kalbaMums dažnai tenka atlikti vertimus iš suomių kalbos į lietuvių kalbą ir į kitas Europos kalbas. Todėl esame pasiruošę jums padėti. Mūsų vertimų biuras bendradarbiauja su aukštos kvalifikacijos suomių kalbos vertėjais, tarp kurių yra ir keli gimtakalbiai. Vertimas iš suomių kalbos ar vertimas į suomių bus atliktas greitai ir kokybiškai už prieinamą kainą. Galimos ir kitos kalbų kombinacijos, pvz:

  • vertimas iš suomių į anglų kalbą
  • vertimas iš suomių į vokiečių kalbą
  • vertimas iš suomių į rusų kalbą ir kitos.

Laukiame jūsų užklausų, laiškų ir kvietimų. Teikiame suomių kalbos vertimus raštu bei žodžiu, galime atvykti į jūsų biurą ar kitą vietą, kur reikia sinchroninio ar nuoseklaus vertimo paslaugų.

Jei jums reikia vertimo iš suomių į lietuvių kalbą arba vertimo iš lietuvių į suomių kalbą, kreipkitės į mus.