Vertimas iš / į slovėnų kalbą

» Paslaugos » Kalbų vertimai » Vertimas iš / į slovėnų kalbą

Slovėnų kalbos istorijaslovenian language

Slovėnų kalba yra nacionalinė Slovėnijos kalba, susiformavusi XVIII–XIX amžiuose. Ji laikoma seniausia slavų kilmės kalba ir yra viena seniausių kalbų. Šiuo metu ja kalba apie 2,5 milijono žmonių ne tik Slovėnijoje, bet ir kaimyninėse Italijos, Austrijos, Vengrijos, Kroatijos valstybėse. Po II-ojo pasaulinio karo daugelis slovėnų paliko savo namus ir iškeliavo gyventi į Argentiną, todėl kalbančiųjų slovėnų kalba yra ir Pietų Amerikoje. Kadangi Slovėnija priklauso Europos Sąjungai, slovėnų kalba taip pat yra viena iš 24 oficialių Europos Sąjungos kalbų. Gali pasirodyti neįtikėtina, bet slovėnų kalba turi net 46 dialektus. Tai puikiai iliustruoja slovėnų posakis “Vsaka vas ima svoj glas”, kuris reiškia “Kiekvienas kaimas turi savo balsą”. Panašiai kaip ir lietuvių kalboje, slovėnų kalboje naudojamos raidės Č, Š, Ž kartu su lotynų abėcėle, išskyrus raidę X.

Profesionalus vertimas iš/į slovėnų kalbą

slovenu vertimaiEsame subūrę vertėjų komandą, galinčią versti į maždaug 80 kalbų. Atliekame vertimus iš slovėnų kalbos ir vertimus į slovėnų kalbą. Dažniausiai tokių vertimų prireikia klientams, eksportuojantiems savo produkciją į Slovėniją. Todėl verčiame įvairias naudojimo instrukcijas, technines įrangos specifikacijas, maisto produktų sudėtis ir t. t. Taip pat neretai pasitaiko rinkodaros ir reklamos tekstų, kurie turi būti verčiami kitaip, labiau pritaikant vertimo žinutės toną Slovėnijos gyventojams. Tokiems vertimams parenkame Slovėnijoje gyvenusius ar gyvenančius ir slovėnų kalbą mokančius vertėjus arba gimtakalbius slovėnų vertėjus. Paslaugos kaina priklauso nuo kalbų kombinacijos ir teksto sudėtingumo.

Slovėnų kalbos vertėjai

Jei jums reikia vertimo iš slovėnų į lietuvių kalbą arba vertimo iš lietuvių į slovėnų kalbą, kreipkitės į mus. Taip pat galime atlikti slovėnų kalbos vertimus į kitas kalbas arba iš kitų kalbų. Vertimai atliekami greitai ir kokybiškai už prieinamą kainą.