Vertimas iš / į prancūzų kalbą

» Paslaugos » Kalbų vertimai » Vertimas iš / į prancūzų kalbą

Prancūzų kalbos istorija ir įdomūs faktai

Kalbančiųjų prancūzų kalba pasaulyje yra apie 129 milijonai. Prancūzų kalba yra daugelio tarptautinių organizacijų oficiali arba darbo kalba (Jungtinių Tautų Organizacijos, Europos Sąjungos, Tarptautinio olimpinio komiteto, Pasaulio prekybos organizacijos, Tarptautinio Teisingumo Teismo, Interpolo, Pasaulinės pašto sąjungos, Europos transliuotojų sąjungos ir daugelio kitų). Šiuo metu prancūzų kalba patiria vis didesnį anglų kalbos spaudimą (pastaroji XX a. pirmoje pusėje išstūmė prancūzų kalbą, tapdama vyraujančia kalba pasaulyje), ypač tarptautinio verslo, mokslo ir populiariosios kultūros srityse. Įdomu tai, kad Prancūzijoje imamasi priemonių, jog reklamose greta užsienietiškų žodžių būtų prancūziškas vertimas, o radijuje ne mažiau 40 proc. dainų būtų transliuojama prancūzų kalba. Prancūzų kalba yra viena iš dviejų oficialių Kanados kalbų (greta anglų kalbos). Tai ne tik ketvirta pagal populiarumą kalba Europos Sąjungoje. Prancūzų kalba yra viena iš oficialių Šveicarijos bei Belgijos kalbų, taip pat ir keliolikoje centrinės ir vakarų Afrikos šalių. Pasigirsta prognozių, jog netolimoje ateityje prancūzų kalbos centras bus ne Prancūzija ar Europa, o Afrikos žemynas, kuriame vis daugėja prancūzakalbių.

Profesionalus vertimas iš/į prancūzų kalbą

Nors prancūzų kalba yra populiari, surasti tinkamą profesionalų vertėją dokumentams iš prancūzų kalbos išversti yra ne taip paprasta. Vertimas į prancūzų kalbą „Metropolio vertimuose“ atliekamas profesionalių gimtakalbių arba prancūzų filologiją studijavusių vertėjų. Mes rūpinamės, kad vertimai jus pasiektų greitai ir būtų kokybiškai atlikti, todėl nuolat plečiame vertėjų bazę, ieškome jų visame pasaulyje ir bendradarbiaujame tik su kruopščiai atrinktais specialistais. Kiekvieną mūsų atliktą vertimą galime patvirtinti biuro antspaudu. Mes atliekame vertimus iš prancūzų kalbos į lietuvių kalbą, iš prancūzų kalbos į anglų kalbą, iš prancūzų kalbos į rusų kalbą ir kitas kalbas.

Jei jums reikia vertimo iš prancūzų į lietuvių kalbą arba vertimo iš lietuvių į prancūzų kalbą, kreipkitės į mus. Mes atliksime vertimus greitai ir kokybiškai už prieinamą kainą.