Vertimas iš / į norvegų kalbą

» Paslaugos » Kalbų vertimai » Vertimas iš / į norvegų kalbą

Kuo ypatinga norvegų kalba?

Norvegų kalba (norvegiškai norsk språk) yra indoeuropiečių kalbų šeimos kalba, kilusi iš germanų prokalbės ir priklausanti germanų kalbų šakai. Norvegų kalba kartu su danų, švedų, farerų ir islandų kalbomis sudaro skandinavų kalbų pogrupį. Norvegų kalba daugiausia kalbama Norvegijoje – iš viso apie 4,6 mln. kalbančiųjų.

Kvalifikuotas vertimas iš/į norvegų kalbą

Norint gerai perteikti mintis užsienio kalba, svarbu ne tik mokėti tos šalies kalbą, bet ir suprasti kultūrinius reiškinius, posakius, frazeologizmus. Tai gali tik profesionalus gimtakalbis vertėjas. Kvalifikuoti „Metropolio vertimų“ vertėjai gali padėti visiems, norintiems išplėtoti savo įmonės įvaizdį pasaulyje ir patekti į Norvegijos rinką teikiant profesionalias paslaugas. Vertimai į norvegų kalbą yra atliekami gimtakalbių vertėjų, todėl vertimo kalba bus aiški ir sklandi, o kokybė atitiks mūsų klientų lūkesčius. Profesionaliam vertimui į norvegų kalbą reikalinga kompetencija ir specializacija tokiose specifinėse srityse kaip teisiniai, techniniai, inžineriniai ir medicininiai dokumentai, kuriuose itin svarbu tiksliai perteikti originalo prasmę. Šiuos vertimus atlieka vertėjai, kurie specializuojasi šiose srityse. Mūsų projektų vadovai peržiūri ir išanalizuoja gautus dokumentus, kad jiems išversti parinktų tinkamą vertėją. Tą pačią ar kitą dieną galime atlikti šia paslaugas:

  • gimimo liudijimų vertimas
  • diplomų vertimas
  • santuokos liudijimų vertimas
  • kitų dokumentų vertimas į norvegų kalbą

Galimos ir kitos kalbų kombinacijos, tokios kaip vertimas iš norvegų į lietuvių kalbą, vertimas iš norvegų į anglų kalbą, vertimas iš norvegų į rusų kalbą ir kitos.

Jei jums reikia vertimo iš norvegų į lietuvių kalbą arba vertimo iš lietuvių į norvegų kalbą, kreipkitės į mus. Mes atliksime vertimus už prieinamą kainą.