Vertimas iš / į latvių kalbą

» Paslaugos » Kalbų vertimai » Vertimas iš / į latvių kalbą

Unikali latvių kalbaLatviu kalba

Latvių kalba yra sudėtinga ir kad ją galėtume suprasti, neužtenka kalbėti viena iš indoeuropiečių kalbų. Nors ir turi ši kalba panašumų su lietuvių kalba, tačiau jų galima rasti ir su kitomis kalbomis.

Norint gerai perteikti mintis užsienio kalba, svarbu ne tik mokėti tos šalies kalbą, bet ir suprasti kultūrinius reiškinius, posakius, frazeologizmus. Tai gali tik profesionalus gimtakalbis vertėjas. Kvalifikuoti „Metropolio vertimų“ vertėjai gali padėti visiems, norintiems išplėtoti savo įmonės įvaizdį pasaulyje ir patekti į Latvijos rinką teikiant profesionalias paslaugas.

Gimtakalbių latvių vertimaslatviu herbas

Mūsų profesionalūs gimtakalbiai latvių kalbos vertėjai gali jums padėti suprasti šią kalbą ir susikalbėti su Latvijos atstovais. Verčiame iš latvių kalbos į lietuvių ir iš lietuvių kalbos į latvių kalbą. Mūsų vertimų biuras bendradarbiauja su aukštos kvalifikacijos latvių kalbos vertėjais, tarp kurių yra ir keli gimtakalbiai. Vertimas į latvių kalbą bus atliktas kvalifikuoto gimtakalbio latvių vertėjo. Vertimas bus atliktas greitai ir kokybiškai už priimtiną kainą. Galimos ir kitos kalbų kombinacijos, pvz., vertimas iš latvių į anglų kalbą, vertimas iš latvių į vokiečių kalbą, vertimas iš latvių į rusų kalbą, vertimas iš latvių į estų kalbą, vertimas iš anglų į latvių kalbą, vertimas iš vokiečių į latvių kalbą ir kitos. Laukiame jūsų užklausų, laiškų ir kvietimų. Teikiame latvių kalbos vertimus raštu bei žodžiu, galime atvykti į jūsų biurą ar kitą vietą, kur reikia sinchroninio ar nuoseklaus vertimo paslaugų.

Jei jums reikia vertimo iš latvių į lietuvių kalbą ar kitas kalbas arba vertimo iš lietuvių į latvių kalbą, kreipkitės į mus.