Vertimas iš / į kroatų kalbą

» Paslaugos » Kalbų vertimai » Vertimas iš / į kroatų kalbą

Kroatų kalbos istorija ir faktaikroatu kalba

XIX amžiuje pietų slavų tautos susijungė į vieną karalystę ir sujungė panašias kalbas į vieną bendrą kalbą. XX amžiaus Jugoslavijos valstybė vartojo serbų-kroatų kalbą kaip valstybinę. 1991 m. sugriuvus Sovietų Sąjungai Kroatija atskyrė savo kalbą nuo serbų-kroatų į mums šiandien žinomą kroatų kalbą. Ja daugiausia kalbama Kroatijoje, Bosnijoje ir Hercegovinoje bei Serbijos regione – Voivodinoje. Ši kalba yra oficiali nacionalinė Kroatijos kalba ir viena iš oficialių Europos Sąjungos kalbų. Ji taip pat yra oficiali Bosnijos ir Hercegovinos kalba. Skaičiuojama, kad kroatų kalbą naudoja apie 5 milijonai žmonių pasaulyje. Sakoma, kad ši kalba yra viena sunkesnių pasaulyje – net patys kroatai neretai yra neužtikrinti dėl gramatikos taisyklių ar akcentų.

Patikimas vertimas iš/į kroatų kalbą

kroatu vertimaiNors kalba ir labai sunki, patikėję tiek vertimo į kroatų, tiek vertimo iš kroatų kalbos darbą mums, galėsite būti ramūs. Mes dirbame nuo 2001 m. ir esame subūrę didžiulę vertėjų bazę, kuri mums padeda įgyvendinti labai plataus spektro lingvistines užduotis. Iš patirties taip pat gerai suprantame, kad kiekviena kultūra yra skirtinga. Todėl, jei jums prireiktų versti tekstą, kurio pobūdis ar tematika yra reklaminės paskirties arba tekstas tiesiog yra skirtas plačiajai tikslinės šalies auditorijai, yra labai svarbu pasirinkti vertėjus, kurie ne tik gerai išmanytų reikiamą kalbą, bet ir kultūros niuansus. Tai suprasdami mes visuomet įsigiliname į gauto teksto esmę bei tikslinę auditoriją, kad jūs gautumėte geriausią paslaugą už siūlomą kainą. Geriau suprasdami jūsų lūkesčius parenkame geriausiai darbui tinkančius vertėjus. Pavyzdžiui, jei tekstas yra reklaminio pobūdžio, darbui parinksime vertėją, kuris yra gyvenęs Kroatijoje arba yra gimtakalbis kroatas. Tas pats pasakytina apie techninio, teisinio, medicininio ar bet kokio kito teksto vertimus – visuomet parenkame vertėjus, kurie jau turi patirties tam tikroje srityje ir gali užtikrinti geriausią rezultatą. Galime atlikti bet kurios srities vertimą iš kroatų kalbos ir vertimą į kroatų kalbą.

Jei jums reikia vertimo iš kroatų į lietuvių kalbą arba vertimo iš lietuvių į kroatų kalbą, kreipkitės į mus. Taip pat galime atlikti kroatų kalbos vertimus į kitas kalbas arba iš kitų kalbų. Vertimai atliekami greitai ir kokybiškai už prieinamą kainą.