Vertimas iš / į italų kalbą

» Paslaugos » Kalbų vertimai » Vertimas iš / į italų kalbą

Italų kalba – įdomūs faktai

Italų kalbą vartoja apie 85 milijonai žmonių visame pasaulyje. Ji yra antra Europos Sąjungoje pagal gimtakalbių kalbėtojų skaičių – 67 milijonai. Tai sudaro apie 15 % visos Europos Sąjungos populiacijos, o 13 milijonų žmonių ja kalba kaip antrąja kalba. Ji yra oficiali Italijos, San Marino, Vatikano ir Šveicarijos (ja kalbama Tičino ir Graubiundeno slėniuose) kalba. Italų kalba yra laikoma oficialia klasikinės muzikos kalba. Taip yra todėl, nes klasikinė muzika daugiausiai išpopuliarėjo renesanso ir baroko epochomis, o didžioji dalis kompozitorių tuo metu buvo italai. Pagrindinis Italijos dialektas yra susijęs su Toskanos regionu, tačiau apskritai italų tarmės gali drastiškai skirtis viena nuo kitos. Iki 1816 m. Italija buvo padalyta į skirtingas valstijas, kurios visos turėjo savo regioninę kalbą šalia bendros italų kalbos. Pirmajam tekstui, parašytam italų kalba yra daugiau nei 1000 metų. Tai yra keturi teisiniai tekstai, kaip manoma, parašyti maždaug 960 metais. Juose rašoma apie nesutarimą dėl žemės tarp vienuolynų.

Patikimas vertimas iš/į italų kalbą

Mūsų biuras suteiks jums tiek vertimo iš italų kalbos, tiek vertimo į italų kalbą paslaugas. Kaina priklauso nuo teksto sudėtingumo bei kalbų kombinacijos. Pavyzdžiui, vertimas iš italų į lietuvių kalbą arba vertimas iš lietuvių į italų kalbą kainuos mažiau, nei vertimai iš italų į ispanų ir pan.

Jei jums reikia vertimo iš italų į lietuvių kalbą arba vertimo iš lietuvių į italų kalbą, kreipkitės į mus. Taip pat galime atlikti italų kalbos vertimus į kitas kalbas arba iš kitų kalbų. Vertimai atliekami greitai ir kokybiškai už prieinamą kainą.