Vertimas iš / į ispanų kalbą

» Paslaugos » Kalbų vertimai » Vertimas iš / į ispanų kalbą

Ispanų kalba – bene populiariausia

Ispanų kalba užima vis svarbesnę vietą pasaulyje. Skaičiuojama, kad ispaniškai, kaip gimtąja kalba, kalba nuo 400 milijonų iki 450 milijonų žmonių. Todėl ispanų kalba lenkia netgi anglų kalbą, kuri yra trečia pagal gimtakalbių žmonių skaičių. Ispanų kalba yra priskiriama romanų kalboms kartu su katalonų, italų, portugalų bei rumunų. Turint omenyje tokį didelį gimtakalbių kalbėtojų skaičių nieko keista, jog ispanų kalba turi labai daug variacijų, priklausančių nuo geografinio regiono ir istorijos. Tam, be abejonės, turėjo įtakos Ispanijos kolonizavimo veikla, kadangi kolonijos, nors ir šnekėdamos ispaniškai, vystėsi nepriklausomai nuo Ispanijos ir ilgainiui gyventojai išsiugdė įvairių savitų kalbos niuansų. Mokslininkai nustatė, kad pirmam ispanų kalba parašytam tekstui yra daugiau nei tūkstantis metų – tai XIV amžiuje parašyti viduramžių dokumentai, kilę iš Burgos provincijos. Ispanų kalba laikoma oficialia kalba netgi 20 valstybių: Argentinoje, Bolivijoje, Čilėje, Kolumbijoje, Kosta Rikoje, Kuboje, Dominykos Respublikoje, Ekvadore, Salvadore, Pusiaujo Gvinėjoje, Gvatemaloje, Hondure, Meksikoje, Nikaragvoje, Panamoje, Paragvajuje, Peru, Urugvajuje, Venesueloje ir, be abejo, Ispanijoje. Ispanų kalba nenustoja populiarėti: skaičiuojama, kad 18 milijonų žmonių mokosi ispanų kalbos kaip antrosios kalbos. Manoma, kad pasikeitus kelioms kartoms ispanų kalbą mokės net 10 % pasaulio gyventojų (šiuo metu ją moka 6 %).

Kokybiškas vertimas iš/į ispanų kalbą

„Metropolio vertimai“ atlieka vertimus į 80 pasaulio kalbų ir viena iš jų yra ispanų. Galime atlikti vertimą iš ispanų kalbos ir vertimą į ispanų kalbą. Taip pat verčiame iš ispanų kalbos į kitas kalbas ir atvirkščiai. Vertimo paslaugų kaina priklausys nuo darbo sudėtingumo bei reikiamos kalbų kombinacijos. Kadangi esame lietuviška įmonė, natūralu, kad daugiausia lingvistų šia kalba verčia iš ispanų į lietuvių kalbą. Tačiau turime ir ispanakalbių vertėjų, galinčių versti iš lietuvių į ispanų kalbą.

Jei jums reikia vertimo iš ispanų į lietuvių kalbą arba vertimo iš lietuvių į ispanų kalbą, kreipkitės į mus. Taip pat galime atlikti ispanų kalbos vertimus į kitas kalbas arba iš kitų kalbų. Vertimai atliekami greitai ir kokybiškai už prieinamą kainą.