Vertimas iš / į čekų kalbą

» Paslaugos » Kalbų vertimai » Vertimas iš / į čekų kalbą

Unikali čekų kalba

Čekų kalba – vakarų slavų kalba, kuria kalba daugiau nei 10 milijonų žmonių. Tai oficiali kalba Čekijoje (kur ir gyvena daugiausiai kalbančiųjų), ji taip pat turi mažumos kalbos statusą Slovakijoje. Artimiausia kalba čekų kalbai yra slovakų, jos yra abipusiškai suprantamos. Čekų kalba taip pat artima ir lenkų kalbai. Augant Čekijos ekonomikai, didėja ir vertimų į čekų kalbą paklausa.

Mes pasitikime tik gimtakalbių lingvistų vertimais, tad užtikriname, kad jūsų dokumentas bus išverstas atsižvelgiant į kultūrinius ir kalbinius šalies niuansus. Vertimas į čekų kalbą, kaip ir vertimas iš čekų kalbos į lietuvių kalbą, bus atliktas kokybiškai ir greitai.

Kokybiško vertimo užtikrinimas

Profesionaliam vertimui į čekų kalbą reikalinga kompetencija ir specializacija tokiose sudėtingose srityse kaip:

  • teisė
  • ekonomika
  • rinkodara
  • techninė
  • inžinerinė
  • medicinos kryptis

Šiose srityse itin svarbu prasmės pateikimo tikslumas. Šiuos vertimus atlieka vertėjai, kurie specializuojasi šiose srityse. Mūsų projektų vadovai peržiūri ir išanalizuoja gautus dokumentus, kad juos išversti perduotų tinkamos kompetencijos vertėjui. Asmens dokumentai, gimimo liudijimai, diplomai, santuokos liudijimai ir kiti dokumentai į čekų kalbą gali būti išversti tą pačią ar kitą dieną. Galimos ir kitos kalbų kombinacijos, tokios kaip vertimas iš čekų į anglų kalbą, vertimas iš čekų į rusų kalbą, vertimas iš čekų į lenkų kalbą ir kitos.

Laukiame jūsų užklausų, laiškų ir kvietimų. Teikiame čekų kalbos vertimus raštu bei žodžiu, galime atvykti į jūsų biurą ar kitą vietą, kur reikia sinchroninio ar nuoseklaus vertimo paslaugų. Jeigu reikia vertimo raštu, atsiųskite mums savo užklausą elektroniniu paštu. Jei pageidausite, vertimus pateiksime sumaketuotus lygiai taip pat, kaip ir originalūs dokumentai.

Jei jums reikia vertimo iš čekų į lietuvių kalbą arba vertimo iš lietuvių į čekų kalbą, kreipkitės į mus. Mes atliksime vertimus greitai ir kokybiškai už prieinamą kainą.