Vertimas iš / į baltarusių kalbą

» Paslaugos » Kalbų vertimai » Vertimas iš / į baltarusių kalbą

Baltarusių (gudų) kalba – viena iš trijų rytų slavų kalbų, daugiausia paplitusi Baltarusijoje ir rytų Lenkijoje. Baltarusių kalba yra Baltarusijos Respublikos valstybinė kalba (kartu su rusų kalba). Iš viso šnekančiųjų baltarusių kalba yra apie 7–8 milijonai. Baltarusių kalba turi daug panašumų su rusų, ukrainiečių ir lenkų kalbomis.

Sovietinės Baltarusijos laikais kalbos prestižas labai krito, nes norint kopti karjeros laiptais reikėjo gerai mokėti rusiškai, o baltarusių kalbą imta sieti su provincijų gyventojais. Baltarusijai atgavus nepriklausomybę baltarusių kalba įgavo valstybinės kalbos statusą ir buvo puoselėjama, tačiau po 1995 m. referendumo valstybine kalba tapo ir rusų.

Kada vertimas į baltarusių kalbą naudingas

Nors šiandien Baltarusijoje, ypač miestuose, visiškai nesigirdi baltarusių kalbos – įstaigose, mokyklose ir valstybės institucijose, gatvėse kalbama rusiškai, tačiau poreikis vertimų į baltarusių kalbą vis dar išlieka. Mes atliekame vertimus šiomis kombinacijomis: vertimas iš lietuvių į baltarusių kalbą, vertimas iš baltarusių į lietuvių kalbą, vertimas iš anglų į baltarusių kalbą, vertimas iš baltarusių į anglų kalbą, vertimas iš baltarusių į rusų kalbą, vertimas iš rusų į baltarusių kalbą, vertimas iš prancūzų į baltarusių kalbą, vertimas iš baltarusių į prancūzų kalbą ir kitas kalbas. Jums pageidaujant, vertimas gali būti tvirtinamas biuro antspaudu. Mūsų patyrusių vertėjų komanda gali išversti įvairius tekstus:

  • techninį
  • medicininį
  • ekonominį
  • teisinį
  • bet kokios kitos tematikos

Gimtakalbis redaktorius suredaguos ir paruoš jūsų vertimą spaudai. Taip pat teikiame ir kitas teksto redagavimo paslaugas – jeigu turite jau išverstą dokumentą, galite jį mums atsiųsti suredaguoti. Suprasdami, kad šiandien visiems svarbu, jog paslaugos būtų atliktos greitai ir kad būtų taupomas laikas, visus iš klientų gaunamus tekstus stengiamės išversti per kuo trumpesnį laiką. Dirbame su vertėjais iš viso pasaulio, todėl visada ieškome geriausio sprendimo abiem pusėms.

Jei jums reikia vertimo iš baltarusių į lietuvių kalbą arba vertimo iš lietuvių į baltarusių kalbą, kreipkitės į mus. Mes atliksime vertimus greitai ir kokybiškai už prieinamą kainą.