Vertimas iš / į anglų kalbą

» Paslaugos » Kalbų vertimai » Vertimas iš / į anglų kalbą

Anglu kalba

Anglų kalba vis dar išlieka viena iš populiariausių ir plačiausiai vartojamų kalbų planetoje. Verslo pasaulyje tai laikoma lingua franca ir beveik kiekviena įmonė ar paslaugų teikėjas kasdien vartoja anglų kalbą bendraudamas su savo klientais, darbuotojais, partneriais ar valdžios institucijomis. Todėl anglų kalba yra įprasta kalba tarptautiniame versle. Nors anglų kalba yra populiari, surasti tinkamus specialistus dokumentams iš anglų kalbos išversti gali būti ne taip paprasta. Taip yra todėl, kad kuo didesnė vertimų į anglų kalbą paklausa, tuo daugiau žmonių, kurie nėra profesionalūs vertėjai, imasi šio darbo. Todėl nukenčia vertimo kokybė. Vertimai anglų kalba yra užsakomi dažniausiai. Taip pat dažnai tenka versti iš anglų į rusų kalbą. Lietuvių vertimas į anglų kalbą kruopščiai patikrinamas lietuvių kalbos redaktoriaus. „Metropolio vertimai“ jūsų verslo poreikiams užtikrins aukštos kokybės vertimo į anglų kalbą paslaugas.

Anglų

Visi vertėjai yra kruopščiai atrinkti ir patikrinti, kad jūs gautumėte kuo tikslesnius ir profesionalesnius vertimus. Verčiamų dokumentų spektras platus:

  • santuokos liudijimų vertimas į anglų kalbą
  • diplomų vertimas į anglų kalbą
  • gimimo liudijimų vertimas į anglų kalbą
  • brandos atestatų vertimas į anglų kalbą ir kt.

Kiekvienas mūsų atliktas vertimas prireikus gali būti patvirtintas mūsų biuro antspaudu. Tekstų vertimas į anglų kalbą visuomet tikrinamas gimtakalbio redaktoriaus, siekiant užtikrinti aukštą paslaugų kokybę. Jei jums reikia vertimo iš anglų į lietuvių kalbą ar kitas kalbas arba vertimo iš lietuvių į anglų kalbą, kreipkitės į mus. Atsiųskite savo užklausą internetu ir mes atsakysime į ją per valandą ar greičiau. Siekiame, kad kiekvienas skubus dokumentų vertimas į anglų kalbą būtų atliktas jūsų pageidaujamu laiku ir už priimtiną kainą.